اخبار سیاسی

  • تاریخ: یکشنبه, ۱ مرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۱۵:۰۸
  • شناسه خبر: 76276

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی:

مبارزه با مفاسد اداری و اقتصادی در دستور کار هئیت دولت قرار گیرد/وزاری دولت دوازدهم باید توانمندی و درایت علمی داشته باشند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امروز بحث مبارزه با فساد اداری و اقتصادی برای مردم نگران کننده است و باید در دستور کارهیئت دولت قرار گیرد تا بتواند به خواسته های مردم جواب مثبت دهد و باعث رشد و آبادانی کشور شود .

به گزارش صبح منوجان ولی الله نانواکناری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان با اشاره به یکسری اختلافات بین احزاب سیاسی اظهار داشت : طبیعی است که یکسری چانه زنی ها و اختلافات بین احزاب سیاسی جامعه وجود داشته باشد ولی بحث این که اصلاح طلبان باعث رای گرفتن آقای روحانی در انتخابات شده اند ادعای درستی نمی باشد .

وی گفت : نگاه مردم برای شرکت در انتخابات سیاسی نبوده است و تنها دلیل رای مردم داشتن برخی مطالبات بوده است .

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد : نباید گروه ها ، سازمان ها و تشکیلات گروهی این گونه مطالباتی داشته باشند و نگاه آن ها تنها باید این باشد که در مسیر خدمت قدم بردارند و در کابینه خود از وزرایی استفاده کنند که از توانمندی لازم برخوردار باشند.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی افزود : وزرای دولت دوازدهم نباید مباحث سیاسی را دنبال کنند و باید تنها خدمت به مردم را در دستور کار خود قرار دهند .

نانواکناری ادامه داد : توصیه من به همه دوستان این است که از جناح بندی های سیاسی دست بکشند و در مسیر منافع ملی و اقتدار نظام قدم بردارند و انسانی شایسته را برای تصدی امور انتخاب کنند و مطمئنا مجلس هم در خدمت دولت و در جهت تحقق این خواسته قدم بر می دارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در رابطه با ویژگی ها وزرای دولت دوازدهم گفت : وزرای دولت دوازدهم باید از انرژی لازم برخوردار باشند تا بتوانند در خدمت به مردم موفق باشند و همچنین درایت علمی و تجربه کاری نیز از دیگر مسائلی هستند که وزرای دولت باید در دستور کار خود داشته باشند .

 

وی بیان کرد : رئیس جمهور باید به این موضوعات بیشتر توجه نماید و مطمئنا دولتی از کارآمدی لازم برخوردار است که بتواند جوابگوی نیاز مردم باشد.

 

نانواکناری بیکاری و اشتغال را از جمله موضوعاتی دانست که برای جامعه ما نگران کننده می باشند و افزود : امروز بحث مبارزه با فساد اداری و اقتصادی برای مردم نگران کننده است و باید در دستور کارهیئت دولت قرار گیرد تا بتواند به خواسته های مردم جواب مثبت دهد و باعث رشد و آبادانی کشور شود .

 

انتهای پیام/

برچسب‌هادیدگـاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها

یادداشت

آرشیو
یادداشت؛
تولیدات ماهواره ای؛ ترویج دهنده بی حجابی و بی بند و باری در جامعه

امروزه نقش مخرب ماهواره بر خانواده ها بر کسی پوشید ...

یادداشت:
احیای امر به معروف و نهى از منکر؛ مهم ترین اهداف قیام امام حسین(ع)

در ماه محرم مسئله امر به معروف و نهی از منکر بیش ا ...

وبلاگ

آرشیو
الفباى فرهنگ حضرت معصومه سلام الله علیها تقدیم می شود

الفباى فرهنگ معصومه (ع) را به خاک پاى تو تقدیم مى ...

همراه با شهروند خبرنگار؛
نمایی از گلزار شهدای نودژ بخش آسمینون منوجان/تصاویر

شهروند خبرنگار ما تصاویری از گلزار شهدای نودژ برای ...

آرشیو ماهــــــــــانـــــــه