اخبار سیاسی

  • تاریخ: جمعه, ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۵:۱۱:۵۰
  • شناسه خبر: 77346

امام جمعه موقت؛

غدیر خم قلب و نبض حیات بشر است/کشتار مسلمانان ‏بى‏ گناه میانمار یکى از وقایع تلخ تاریخ معاصر جهانى است

امام جمعه موقت آسمینون منوجان ضمن محکوک نمودن کشتار مسلمانان ‏بى‏ گناه میانمار گفت:کشتار مسلمانان ‏بى‏ گناه میانمار در روزهاى اخیر یکى از وقایع تلخ تاریخ معاصر جهانى است که قلب انسان‏ ها را به درد مى‏ آورد.

به گزارش صبح منوجانحجت الاسلام احمد انصافی امام جمعه موقت آسمینون در خطبه های نماز جمعه (۱۷شهریور۱۳۹۶) ضمن تبریک عید غدیر اظهار داشت: غدیر خم قلب و نبض حیات بشر است.

وی در ادامه ، افزود: غدیر به پهنای همه تاریخ از ابتداى خلقت تاکنون و از هم‏ اکنون تا آخر عمر بشر، گستردگى دارد و از طرفى خروجى و پیام آن ‏که ثمره و محصول مجاهدات همه انبیاء الهى از حضرت آدم(ع) تا نبى مکرم اسلام حضرت خاتم‏ الانبیاء(صلى‏ الله علیه و علیهم اجمعین) مى‏باشد، تا آخرالزمان و تا پایان حیات دنیوى انسان ادامه دارد. چه آن‏که پیامبر اعظم(ص) در روز غدیر خم از جلوه انسان کاملى پرده برداشت که به ‏واقع محصول رسالت و نبوت بود.
انصافی خاطر نشان کرد :ظرفیت ‏هاى نهفته در غدیر به اندازه‏ اى است که تمامى نیازها و آمال و آرزوهاى بشریت و ملت ها و کشورهاى جهان را از هر قومیت و آئین و نژادى که باشند، قدرت پاسخگویى شایسته و مجاب‏ کننده دارد زیرا ثمره مجاهدات انبیاءالهى، در غدیر خم تمامى انسان ها در تمامى عصرها را تا قیام قیامت، مخاطب خویش قرار داده است و تا آخر عمر عالم، همه ابعاد زندگى فردى و اجتماعى و سیاسى نوع بشر را کفایت مى‏ کند؛ چه آن‏که امامت و ولایت نیز همچون رسالت و نبوت، بال دیگر این پرنده خوش‏ اقبال و امیدبخش و روح‏ افزاست.
امام جمعه موقت آسمینون ضمن محکوک نمودن کشتار مسلمانان ‏بى‏ گناه میانمار بیان کرد :کشتار مسلمانان ‏بى‏ گناه میانمار در روزهاى اخیر یکى از وقایع تلخ تاریخ معاصر جهانى است که قلب انسان‏ ها را به درد مى‏ آورد.

وی افزود:رفتارهاى ضد انسانى در مناطق مسلمان‏ نشین و شیوه برخورد با حدود مسلمان میانمارى سبب شده است هزاران نفر از خانه و کاشانه خود در دریاها و کوهستان ‏ها آواره شوند و مرگ عزیزان خود را در موج‏ هاى متلاطم دریا و صخره‏ هاى سخت مشاهده کنند.
انصافیتصریح کرد: بدیهى است که نه تنها جمهورى اسلامى ایران، بلکه هیچ کشور دیگرى در دنیا اجازه دسترسى بیگانگان به اسرار نظامى خود را نمیدهد. این قاعده‏اى پذیرفته شده در نظام بین الملل محسوب مى‏ شود.

انتهای پیام/

برچسب‌هادیدگـاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها

یادداشت

آرشیو
یادداشت؛
تولیدات ماهواره ای؛ ترویج دهنده بی حجابی و بی بند و باری در جامعه

امروزه نقش مخرب ماهواره بر خانواده ها بر کسی پوشید ...

یادداشت:
احیای امر به معروف و نهى از منکر؛ مهم ترین اهداف قیام امام حسین(ع)

در ماه محرم مسئله امر به معروف و نهی از منکر بیش ا ...

وبلاگ

آرشیو
الفباى فرهنگ حضرت معصومه سلام الله علیها تقدیم می شود

الفباى فرهنگ معصومه (ع) را به خاک پاى تو تقدیم مى ...

همراه با شهروند خبرنگار؛
نمایی از گلزار شهدای نودژ بخش آسمینون منوجان/تصاویر

شهروند خبرنگار ما تصاویری از گلزار شهدای نودژ برای ...

آرشیو ماهــــــــــانـــــــه