اخبار سیاسی

  • تاریخ: جمعه, ۴ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۱۴:۴۴:۵۵
  • شناسه خبر: 80214

تقدیر از فرمانده سپاه قدس توسط ثاراللهیان دیارکریمان

سردار سلیمانی: ۴۰ سال است که ایثار پاسداران را از نزدیک می بینم/ سپاه از شخصیت انقلاب دفاع می کند

سردار سلیمانی با تشریح جایگاه سپاه در حفظ انقلاب اسلامی گفت: سپاه به مانند محافظ یک شخصیت است و همانطور که یک محافظ با دید عمیق اطراف را نگاه می کند تا خطری شخصیت را تهدید نکند، سپاه نیز با بصیرت از شخصیت انقلاب اسلامی دفاع می کند.

به گزارش صبح منوجانبه نقل از سایت رسمی سپاه ثارالله، صبح امروز با حضور فرماندهان ، پاسداران و پیشکسوتان سپاه ثارالله استان کرمان، لشکر ۴۱ ثارالله و یگان های سپاه مستقر در شهرستان کرمان از زحمات و تلاش های سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آزاد سازی عراق و سوریه از لوث وجود داعش و صدور انقلاب اسلامی با اهدای قرآن کریم و لوح، تقدیر به عمل آمد.

در این دیدار که در مقر لشکر ۴۱ثارالله صورت گرفت، سردار سلیمانی با تشریح جایگاه سپاه در حفظ انقلاب اسلامی گفت: سپاه به مانند محافظ یک شخصیت است و همانطور که یک محافظ با دید عمیق اطراف را نگاه می کند تا خطری شخصیت را تهدید نکند، سپاه نیز با بصیرت از شخصیت انقلاب اسلامی دفاع می کند.

وی با تاکید براینکه ۴۰ سال است که ایثار پاسداران در عرصه های گوناگون را از نزدیک می بینم، اعلام داشت:سپاه ستون خیمه انقلاب اسلامی است که امروز تداوم انقلاب اسلامی به وجود آن وابسته است ولی برخی به بهانه های واهی و استدلال های ضعیف می خواهند آن را حذف کنند.

فرمانده نیروی قدس با تشریح فتنه تکفری-صهیونیستی داعش در عراق و سوریه اظهار داشت: در طول تاریخ منطقه ، هیچ حادثه ای به وحشتناکی داعش نداشتیم ولی خداوند از دل این حادثه ، یک مولفه قدرت به قدرت های انقلاب اسلامی اضافه کرد.

وی با اشاره به شعری از پروین اعتصامی بیان داشت: پس به قدرت خدا اعتماد کنیم و تحت تاثیر جوسازی ها قرار نگیریم.

لازم به ذکر است، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی از آغاز جنگ تحمیلی تا سال ۱۳۷۶که به فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شد، به عنوان فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان به مبارزه با دشمن بعثی و اشرار جنوب شرق پرداخته است.دیدگـاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها

یادداشت

آرشیو
یادداشت؛
حضرت زینب(س)؛ اسوه صبر واستقامت

حضرت زینب(س) اسوه پرهیزگاری، صبر و استقامت است، بز ...

یادداشت؛
تولیدات ماهواره ای؛ ترویج دهنده بی حجابی و بی بند و باری در جامعه

امروزه نقش مخرب ماهواره بر خانواده ها بر کسی پوشید ...

وبلاگ

آرشیو
الفباى فرهنگ حضرت معصومه سلام الله علیها تقدیم می شود

الفباى فرهنگ معصومه (ع) را به خاک پاى تو تقدیم مى ...

همراه با شهروند خبرنگار؛
نمایی از گلزار شهدای نودژ بخش آسمینون منوجان/تصاویر

شهروند خبرنگار ما تصاویری از گلزار شهدای نودژ برای ...

آرشیو ماهــــــــــانـــــــه