اخبار سیاسی

  • تاریخ: چهارشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۱۱:۱۶:۴۲
  • شناسه خبر: 75420

عقرب ها باز هم جان گرفتند؛

زن باردار ریگانی قربانی قاتل سیاه شد

نیش عقرب در روستای دور افتاده و محروم پیر کهن تک فرهاد از توابع شهرستان ریگان شب گذشته جان زن جوان باردار ریگانی را گرفت.

به گزارش” صبح منوجان “؛به نقل از صبح کویر؛ خبر کوتاه بود و تکان دهنده «مرگ زن جوان باردار بر اثر نیش عقرب» خبری که برای اهالی استان کرمان و مسئولان عادی شده و برای رسانه‎ها سوژه‌ای تکراری.

این بار قربانی خانمی ۲۲ ساله و باردار به نام شهناز سابکی بود که به دلیل نبود امکانات اولیه و دوری مسیر جان خود را بر اثر نیش عقرب از داد.

عدم امکانات درمناطق محروم استان کرمان به ویژه در شرق استان حکایت امروز و دیروز نبوده و سالیان سال است مردمان این مناطق با آمد و رفت هر دولتی همچنان بارقه امید را در خود زنده نگه می‌دارند اما آنچه ماندنی است این محرومیت‌‌ها است.

در روزگاری که دردهای ناعلاج بسیاری با پیشرفت علم پزشکی مداوا می‌شوند در شرق استان کرمان زن جوان باردار بر اثر عقرب گزیدگی و نبود آمبولانس و امکانات بهداشتی درمانی جان خود را از دست می‌دهد.

علی سابکی دایی فرد متوفی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: خواهر زاده ام را پس از عقرب گزیدگی به دلیل نبود امکانات اولیه و سایل نقلیه با موتور سیکلت طی مسافت ۸۰ کیلومتر بدن نمیه جانش را به درمانگاه شهرستان رساندیم.

وی با چشمانی اشک بار ادامه داد: خواهر زاده ام حامله بود و جان خود را از دست داد، کدام مسئول جوابگوی مرگ عزیزمان ما است.

سابکی بیان داشت: طی چند روز گذشته چند نفر دیگر از اهالی منطقه ما مورد عقرب گزیدگی قرار گرفته اند و انها هم در بیمارستان بستری هستند.

وی گفت: جان زن و بچه های ما در خطر است و در منطقه هیچ امکاناتی نیست چه جور در منطقه زندگی کنیم ،مسئولین به داد ما برسند. تا کی باید شاهد باشیم عزیزمان جلوی چشمان پر پر می شوند.

علی سابکی خاطر نشان کرد:در سال های گذشته خانه ها را سم پاشی می کردند اما طی چند سال اخیر این کار هم دیگر صورت نگرفته است.

 

انتهای پیام/

برچسب‌هادیدگـاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها

یادداشت

آرشیو
یادداشت؛
حضرت زینب(س)؛ اسوه صبر واستقامت

حضرت زینب(س) اسوه پرهیزگاری، صبر و استقامت است، بز ...

یادداشت؛
تولیدات ماهواره ای؛ ترویج دهنده بی حجابی و بی بند و باری در جامعه

امروزه نقش مخرب ماهواره بر خانواده ها بر کسی پوشید ...

وبلاگ

آرشیو
الفباى فرهنگ حضرت معصومه سلام الله علیها تقدیم می شود

الفباى فرهنگ معصومه (ع) را به خاک پاى تو تقدیم مى ...

همراه با شهروند خبرنگار؛
نمایی از گلزار شهدای نودژ بخش آسمینون منوجان/تصاویر

شهروند خبرنگار ما تصاویری از گلزار شهدای نودژ برای ...

آرشیو ماهــــــــــانـــــــه