اخبار سیاسی

  • تاریخ: جمعه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۵:۱۸:۱۵
  • شناسه خبر: 79991

امام جمعه منوجان؛

حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی محکمی بر بدخواهان نظام است

امام جمعه منوجان گفت: راه حفظ از دست‌آوردهای نظام و انقلاب ایستادن در مقابل دشمن است چراکه این دست‌آوردها براحتی بدست نیامده بلکه از اول انقلاب و در فشارها و تحریم‌های اقتصادی بدست آمده است.

به گزارش صبح منوجانحجت‌الاسلام امین رضوانی امام جمعه  منوجان ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه خداوند را در نظر گرفتن و در مسیر خدا حرکت کردن سعادت دنیا و آخرت را برای انسان رقم می زند، اظهار داشت: انسان مسلمان، انسانی است که هر چه بخواهد انجام نمی‌دهد بلکه به امر خداوند توجه و در این مسیر حرکت می‌کند.

وی با بیان اینکه جامعه ما باید با نگاهی که خداوند همان خداوند است، نگاه کنند، افزود: اینکه چرا زمین و آسمان برکت‌هایش را از ما دریغ کرده باید بیاندیشیم که چقدر از ایمان و تقوا در درون ما وجود دارد.

رضوانی بیان کرد: امروز آنچه که خیلی مهم است فاصله سیاست سیاست مردان از دیانت و تقوا است و اینکه این مسئله خطری بزرگ برای جامعه ماست.

خطیب نماز جمعه منوجان با اشاره به سخن شهید مدرس  «سیاست عین دیانت ما است»، تشریح کرد: سیاست و حاکمیت اسلامی باید عین دین باشد نه اینکه براساس نیرنگ‌ها بوده و یا طعم حزب و گروه به خود بگیرد.

ویتصریح کرد: ما مسوولان که همچنان مردم را در مسیر هدایت به تقوای دینی می‌خوانیم اول باید سیاست خودمان را بر محور دیانت انجام دهیم.

رضوانی با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیان داشت: مناسبتی که امروز حال و هوای میهن اسلامی را فرا گرفته سی و نهمین انقلاب شکوهمند اسلامی است و چقدر خوب می‌شود اینکه راه‌های دشوار رسیدن به این انقلاب را مرور و نعمات انقلاب را ببینیم.

امام جمعه منوجان اظهار کرد: یکی از مهمترین پیامدهای انقلاب این است که ما مردم می‌دانیم دین لیاقت حاکمیت را دارد.

رضوانی با اشاره به اینکه انقلاب چه‌طور صورت گرفت، تشریح کرد: امام راحل علاوه بر مخالفت‌های سنگین با همت مردم این کار را انجام داد و سبب پیروزی انقلاب اسلامی در کشور شد و مردم سالاری در کشور و اینکه حاکمان و مسوولان را خود مردم انتخاب کنند یکی از ثمره‌های انقلاب اسلامی بوده است.

رضوانی ادامه داد: این بالاترین افتخار برای نظام ما است که مردم تصمیم گیرنده باشند و اینکه خط قرمز نظام مردم هستند و مردم هرچه خواستند همان است.

وی با بیان اینکه استقلال و عزتی که برای ملت ما رقم خورد یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب است، تشریح کرد: استقلال سیاسی و گرفتن تصمیمات برای کشور در خود کشور یکی از بهترین دستاوردهای انقلاب است چراکه در گذشته تمام تصمیمات برای ملت ایران در خارج از کشور و بدست آمریکایی‌ها گرفته می‌شد.

وی ادامه داد: نعمت بدست آمده توسط انقلاب که بالاترین نعمت و خداوند نیز آن را ستایش می‌کند امنیت است چراکه این امنیت در ناامن‌ترین وضعیتی که در جهان وجود دارد برای ما رقم خورده است.

وی گفت: امروز ملت ما امن‌ترین کشور دنیا را دارند لذا باید قدر این نعمت را دانسته و از آن حفاظت کنیم چراکه این امنیت با پرداختن بهای سنگین و نثار خون شهدا به دست آمده است.

امام جمعه منوجان با اشاره به اینکه انقلاب دست‌آوردهای علمی خیره‌کننده‌ای نیز داشته، خاطرنشان کرد: راه حفظ از دست‌آوردهای نظام و انقلاب ایستادن در مقابل دشمن است چراکه این دست‌آوردها براحتی بدست نیامده بلکه از اول انقلاب و در فشارها و تحریم‌های اقتصادی بدست آمده است.

امام جمعه منوجان با بیان اینکه همه افتخارات نظامی و علمی ما در صحنه‌ای بوجود آمده که اجازه هیچ کار و فعالیتی نداشتیم، اذعان داشت: حضور همه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی محکمی بر همه بدخواهان نظام و ملت است و امروز به عنوان یک وظیفه دینی نظام را در این روز باشکوه یاری می‌کنیم.

انتهای پیام/دیدگـاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها

یادداشت

آرشیو
یادداشت؛
حضرت زینب(س)؛ اسوه صبر واستقامت

حضرت زینب(س) اسوه پرهیزگاری، صبر و استقامت است، بز ...

یادداشت؛
تولیدات ماهواره ای؛ ترویج دهنده بی حجابی و بی بند و باری در جامعه

امروزه نقش مخرب ماهواره بر خانواده ها بر کسی پوشید ...

وبلاگ

آرشیو
الفباى فرهنگ حضرت معصومه سلام الله علیها تقدیم می شود

الفباى فرهنگ معصومه (ع) را به خاک پاى تو تقدیم مى ...

همراه با شهروند خبرنگار؛
نمایی از گلزار شهدای نودژ بخش آسمینون منوجان/تصاویر

شهروند خبرنگار ما تصاویری از گلزار شهدای نودژ برای ...

آرشیو ماهــــــــــانـــــــه