اخبار سیاسی

  • تاریخ: یکشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۳:۵۶:۳۰
  • شناسه خبر: 80036

در 22 بهمن عنوان شد:

دستاوردهای انقلاب را به مردم بگویید/در زمان انقلاب اسلامی بود که گنبد آهنین و دروغین اسرائیل فرو ریخته شد

مسوول عقیدتی سیاسی ناحیه مقاومت سپاه پاسداران کهنوج گفت: مقام معظم رهبری تاکید به این دارند که دستاوردهای انقلاب را به مردم بگویید و این دستاوردها در دو بخش خارجی و داخلی که بخش داخلی آن این است .

به گزارش صبح منوجان مصیب رزاق پورمسوول عقیدتی سیاسی ناحیه مقاومت سپاه پاسداران کهنوج صبح امروز در همایش پرشور ۲۲ بهمن در این شهرستان، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص حفاظت از دستاوردهای انقلاب، اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکید به این دارند که دستاوردهای انقلاب را به مردم بگویید و این دستاوردها در دو بخش خارجی و داخلی که بخش داخلی آن این است که از سال ۴۸ تا ۵۷ در حکومت پهلوی روزانه شش بشکه نفت با قیمت ۳۷ دلار می فروختیم و اینکه ۴۵ درصد از جمعیت کشور باسواد بودند در حالیکه امروز با بدبینانه ترین حالت قریب به ۹۵ درصد از جامعه کشور باسواد هستند.

وی افزود: در زمان حکومت پهلوی ۷۰ دانشگاه در کشور وجود داشت اما الان ۲ هزار دانشگاه در شهرهای مختلف کشور وجود دارد و اینکه تاریخ گواه است که ما در زمان حکومت پهلوی پزشکان ما از کشور هند بود و ساده ترین دارو را نداشتیم اما الان به ۴۰ کشور دنیا دارو صادر می کنیم برجسته ترین پزشکان جهان ایرانی هستند.

رزاق پور با اشاره به رشد علمی در کشور، تشریح کرد: در حکومت پهلوی در رشد علمی سالانه ۲ یا ۳ مقاله نوشته می شد اما امروز سرعت پیشرفت علمی ایران ۱۱ برابر متوسط جهانی است و در تاریخ ثبت علم هیچ کشوری چنین پیشرفتی نداشته است.

مسوول عقیدتی سیاسی ناحیه مقاومت سپاه پاسداران کهنوج در منوجان با اشاره به تفکرات اینکه در زمان حکومت پهلوی اجناس ارزان بوده است، تبیین داشت: اینکه در زمان حکومت پهلوی اجناس ارزان بوده درست اما چرا نمی‌بینیم که قدرت خرید چگونه بوده است.

مصیب رزاق پور با بیان اینکه در بحث دفاعی، بهداشتی، آموزش و پرورش و …نسبت به زمان پهلوی پیشرفت چشم گیری داشته ایم، افزود: در زمان پهلوی برده و بنده نظام استکبار بودیم و قانون کاپیتولاسیون این را به ما نشان می دهد که اگر یک ایرانی هر جرمی مرتکب می شد قضات ایرانی حق نداشتند آن را قضاوت کنند و باید برای قضاوت به آمریکا برده می شدند.

رزاق پور ادامه داد: قریب به ۵۰ هزار مستشار آمریکایی از حکومت پهلوی حقوق می گرفتند و علاوه بر این، حقوقی به نام حق توهش دریافت می کردند که این یعنی ایرانی ها وحشی بودند.

وی ابراز داشت: در زمان انقلاب اسلامی بود که گنبد آهنین و دروغین اسرائیل فرو ریخته شد لذا ما باید این دستاوردهای انقلاب را ببینیم و قدر بدانیم.

این مسوول با اشاره به اغتشاشات اخیر کشور، تصریح کرد: اینکه مردم مطالبه گر هستند ضعف ما مسوولان است چراکه ما مسوولان باید مطالبه گر و دغدغه های اقتصادی داشته باشیم.

مصیب رزاق پور اذعان داشت: امروز توپ را در زمین دیگری انداختند را از خودمان دور کنیم و اصولگراها و اصلاح طلبان بدانند و این مسائل را از خودشان دور کنند چراکه امروز فصل خدمت کردن به مردم است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بدون مطالعه سخنی را بر زبان نمی آورند، تشریح کرد: حضرات حاضر در آمریکا بدانند که تیرشان به سنگ خورده و خسارتی که در اغتشاشات به کشور وارد کرده اند تقاص آن را پس خواهند داد.

مسوول عقیدتی سیاسی ناحیه مقاومت سپاه پاسداران کهنوج اذعان کرد: رفع مشکلات مردم با مدیریت جهادی حل خواهد شد و اینکه امروز انقلابی گری برای مردم مطالبه گری صحیح است.

انتهای پیام/دیدگـاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها

یادداشت

آرشیو
یادداشت؛
حضرت زینب(س)؛ اسوه صبر واستقامت

حضرت زینب(س) اسوه پرهیزگاری، صبر و استقامت است، بز ...

یادداشت؛
تولیدات ماهواره ای؛ ترویج دهنده بی حجابی و بی بند و باری در جامعه

امروزه نقش مخرب ماهواره بر خانواده ها بر کسی پوشید ...

وبلاگ

آرشیو
الفباى فرهنگ حضرت معصومه سلام الله علیها تقدیم می شود

الفباى فرهنگ معصومه (ع) را به خاک پاى تو تقدیم مى ...

همراه با شهروند خبرنگار؛
نمایی از گلزار شهدای نودژ بخش آسمینون منوجان/تصاویر

شهروند خبرنگار ما تصاویری از گلزار شهدای نودژ برای ...

آرشیو ماهــــــــــانـــــــه