اخبار سیاسی

  • تاریخ: دوشنبه, ۷ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۰۲:۲۳
  • شناسه خبر: 80273

گزارش ویژه:

بازدید تور رسانه ای استان کرمان از پروژه های اقتصاد مقاومتی منوجان/تصاویر

خبرنگاران استان کرمان به همت بسیج رسانه استان در قالب تور رسانه ای از پروژه های اقتصاد مقاومتی شهرستان منوجان بازدید کردند.

به گزارش صبح منوجان خبرنگاران استان کرمان به همت بسیج رسانه استان در قالب تور رسانه ای از پروژه های اقتصاد مقاومتی شهرستان منوجان  از جمله متل گردشگری ،قلعه تاریخی ،صنایع دستی ، قالیبافی ، خیاطی و …بازدید کردند.

احمد حمزه نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با جمعی از خبرنگاران کرمانی پس از بازدید صورت گرفته از طرح‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان منوجان گفت: شرکت‌های معین اقتصادی در جنوب استان کرمان آنگونه که باید در بخش کشاورزی ورود نکرده‌اند.

وی با اشاره به فعالیت شرکت گهر‌زمین به عنوان معین اقتصادی در شهرستان منوجان ،افزود: این شرکت اطلاعات پایه‌ای را در زمینه کشاورزی منطقه جمع‌آوری کرده است، یعنی عزم ورود به این مبحث را دارد، اما اینکه چه زمانی وارد مسئله می‌شود به خودشان بستگی دارد.

حمزه بیان کرد: شرکت‌های معین اقتصادی برای کمک به زندگی عامه مردم باید به بخش کشاورزی ورود کنند، حضور در سایر بخش‌ها، کمک‌های موردی است.

وی گفت: در شرایط فعلی بازاریابی و فروش محصول در کشاورزی برای ما اهمیت دارد، چون در بحث تولید مشکلی نداریم و همه خانواد‌ه‌ها در این زمینه خوب هستند.

حمزه ادامه داد: امکانات نگهداری، فرآوری و صادرات در حوزه کشاورزی نداریم و شرکت‌های معین اقتصادی باید در این حوزه ورود کنند.

نماینده ۵ شهرستان جنوبی استان کرمان از فعالیت معین‌های اقتصادی در جنوب کرمان گفت و ابراز کرد: در حال حاضر فعالیت معین‌های اقتصادی در دو شهرستان در جنوب کار را آغاز کردند و از آنها راضی هستیم.

 


 

انتهای پیام/دیدگـاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها

یادداشت

آرشیو
یادداشت؛
حضرت زینب(س)؛ اسوه صبر واستقامت

حضرت زینب(س) اسوه پرهیزگاری، صبر و استقامت است، بز ...

یادداشت؛
تولیدات ماهواره ای؛ ترویج دهنده بی حجابی و بی بند و باری در جامعه

امروزه نقش مخرب ماهواره بر خانواده ها بر کسی پوشید ...

وبلاگ

آرشیو
الفباى فرهنگ حضرت معصومه سلام الله علیها تقدیم می شود

الفباى فرهنگ معصومه (ع) را به خاک پاى تو تقدیم مى ...

همراه با شهروند خبرنگار؛
نمایی از گلزار شهدای نودژ بخش آسمینون منوجان/تصاویر

شهروند خبرنگار ما تصاویری از گلزار شهدای نودژ برای ...

آرشیو ماهــــــــــانـــــــه