اخبار سیاسی

  • تاریخ: دوشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۱۷:۳۶
  • شناسه خبر: 79902

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب:

انتصاب دوتابعیتی ها اهانت به مدیران انقلابی و جهادی در کشور است/مگر قحط الرجال است که افراد پایبند به آرمان های کشوری دیگر را در مناصب قرار دهیم؟

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: مگر در کشور قحط الرجال است که افرادی که در آمریکا بوده و سوگند خورده اند به آن کشور وفادار بوده و درمقابل دشمنان آن کشور بایستند، در کشور به کار بگیریم و در مسئولیت های بالا قرار دهیم؟

به گزارش صبح منوجان سید محمد حسینی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی راه آرمان در خصوص انتصاب مدیران دوتابعیتی در برخی مناصب کشور گفت: تبعات و پیامدهای منفی مدیران دوتابعیتی را در گذشته شاهد بودیم مانند خاوری که با بخشی از اموال بیت المال به کانادا پناهنده شد و هنوز نتوانستیم کاری انجام دهیم.

 

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اظهار داشت: هرلحظه این احتمال وجود دارد دیگر مدیران دوتابعیتی هم به کشور خود خیانت کرده و به کشور دیگری که خانواده آنها زندگی می کنند، سفر کنند چرا که چنین افرادی غالبا دغدغه مردم و مشکلات جامعه را ندارند.

 

وی تصریح کرد: مگر در کشور قحط الرجال است که افرادی که در آمریکا بوده و سوگند خورده اند به آن کشور وفادار بوده و درمقابل دشمنان آن کشور بایستند، در کشور به کار بگیریم و در مسئولیت های بالا قرار دهیم؟ این نوعی اهانت به همه مدیران انقلابی، جهادی وشایسته ای است که در کشور زیادند به ویژه جوانان متخصصی که دارای کارامدی هستند و توانمندی بالایی دارند.

 

حسینی عنوان کرد: دوتابعیتی ها بیشتر به فکر منافع شخصی خود هستند و چنان دلبستگی به کشور و مردم خود ندارند لذا انتظار می رود با این موضوع با قاطعیت برخورد شود و به هیچ وجه به چنین افرادی مجال و میدان مسئولیت داده نشود.

 

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: آنها می توانند به عنوان یک شهروند عادی در جامعه باشند اما درست نیست در مناصب کلیدی کشور چنین افرادی قرار بگیرند.

 

انتهای پیام/م

برچسب‌ها,دیدگـاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها

یادداشت

آرشیو
یادداشت؛
حضرت زینب(س)؛ اسوه صبر واستقامت

حضرت زینب(س) اسوه پرهیزگاری، صبر و استقامت است، بز ...

یادداشت؛
تولیدات ماهواره ای؛ ترویج دهنده بی حجابی و بی بند و باری در جامعه

امروزه نقش مخرب ماهواره بر خانواده ها بر کسی پوشید ...

وبلاگ

آرشیو
الفباى فرهنگ حضرت معصومه سلام الله علیها تقدیم می شود

الفباى فرهنگ معصومه (ع) را به خاک پاى تو تقدیم مى ...

همراه با شهروند خبرنگار؛
نمایی از گلزار شهدای نودژ بخش آسمینون منوجان/تصاویر

شهروند خبرنگار ما تصاویری از گلزار شهدای نودژ برای ...

آرشیو ماهــــــــــانـــــــه