اخبار سیاسی

  • تاریخ: دوشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۰۰:۰۷
  • شناسه خبر: 76956

طی بیانیه ای؛

افزایش سهمیه دانشگاه فرهنگیان به نام منطقه محروم جنوب کرمان و به کام جیرفت

جمعی از خوانندگان این شبکه اطلاع رسانی طی بیانیه ای اعتراض خود را نسبت به افزایش سهمیه منطقه جنوب کرمان که فقط ناحیه جیرفت را در بر گرفته است اعلام کردند .

به گزارش “صبح منوجان”به نقل ازشبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان؛ جمعی از خوانندگان این شبکه اطلاع رسانی طی بیانیه ای اعتراض خود را نسبت به افزایش سهمیه منطقه جنوب کرمان که فقط ناحیه جیرفت را در بر گرفته است اعلام کردند که متن بیانیه و تصاویر مربوط به امضاء و تأیید آن از جانب افراد نواحی جنوب کرمان را در زیر مشاهده میکنید.

 

هو القادر المتعال و هو الحق وهو سریع الحساب

ظلم بزرگ !!!!!!!  ۱۷/۰۵/۱۳۹۶

با خودمان صادق باشیم ؛ ما خوب میدانیم با ظلم هایی که از زمان های کهن بر مردم  پنج شهرستان جنوبی شده این منطقه از بسیاری از امکانات و مواهب کشور محروم بوده و جای بسی تعجب دارد که در قرن ۲۱ و همچنین بعد از گدشت حدود۰  ۴ سال از عمرنظلم جمهوری اسلامی همچنان ظلم واضح در روز روشن بر مردمان آفتاب سوخته ولی دل سپید ۵ شهرستان کهنوج ؛ منوجان ؛ قلعه گنج ، رودبار جنوب و فریاب توسط شهرستانهای  همسایه  نه چندان مهربان شمالی ما یعنی جیرفت و عنبر آباد  ادامه دارد .

بعد از حمد و ثنای پروردگار امسال برای اولین بار در طول این سالیان شاهد افزایش قابل توجه جذب دانشجو-معلم توسط دانشگاه فرهنگیان هستیم , این به آن معنا است که این دانشجویان  بعد از گذرندان مراحل گزینش و آموزش رسما و بالمره دارای شغل ثابت و رسمی و دایمی میشوند . پرواضح است که  در چنین فضایی چنگال هایی برای جذب بیشتر این کرسی ها  انداخته خواهد شد . ماااااا

چماق بزرگ شصتمین مصوبات کمیته مطالعه و برنامه‌ریزی آزمون سراسری در تاریخ ۳/۲/۸۸ می باشد که طبق مصوبه این جلسه شهرستان های جنوبی استان کرمان (جیرفت , عنبرآباد  ؛ کهنوج , قلعه گنج و رودبار جنوب  ) به یک سظح برخورداری دیده شده اند !!!!!!!!!!!!!!!!

از جیرفت که این سالها  ادعای استان شدنشان گوش عالم را کر کرده است ؛ ده ها و شاید صدها بار در رسانه ها دیده و شنیده باشید که مسولان جیرفت با غرور تمام از تمام و کمال بودن امکانات و مدریت کل بانک ها و ادارات و موسسات دولتی و غیر دولتی  ؛ توسعه شهری مناسب ؛ امکانات رفاهی نظیر هتل ها و مراکز اقامتی مجلل ( مانند هتل ناجی و هتل پارسیان ) ؛ امکانات آموزشی و بهداشتی نظیر بیمارستا های مجهز دولتی و خصوصی مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا و از همه مهتر سطح بسیار بالای آموزش و پرورشی نظیر دانشگاه های آزاد و ملی و پیام نور و الی ماشا الله مدارس و موسسات آموزشی تیزهوشان و شاهد و نمونه و غیر دولتی با قدمت بیش از ۵۰ سال ؛؛؛؛؛

حال که بحث استفاده از سهمیه دانشگاه فرهنگیان است خود را به سازمان ها و وزارت های مرکزی کشور با اکراه اما با مصلحت محروم و غیر برخوردار نشان میدهند ؛ گرگی در پوست بره !!!!!
ما خواهان تغییر سهمیه های موجود به نفع ۵ شهرستان محروم جنوبی هستیم

تعداد زیادی از مردمان محروم پنج شهرتان کهنوج ؛ منوجان ؛ قلعه گنج ٬ رودبار جنوب ٬ فاریاب

 

 

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها,دیدگـاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها

یادداشت

آرشیو
یادداشت؛
تولیدات ماهواره ای؛ ترویج دهنده بی حجابی و بی بند و باری در جامعه

امروزه نقش مخرب ماهواره بر خانواده ها بر کسی پوشید ...

یادداشت:
احیای امر به معروف و نهى از منکر؛ مهم ترین اهداف قیام امام حسین(ع)

در ماه محرم مسئله امر به معروف و نهی از منکر بیش ا ...

وبلاگ

آرشیو
الفباى فرهنگ حضرت معصومه سلام الله علیها تقدیم می شود

الفباى فرهنگ معصومه (ع) را به خاک پاى تو تقدیم مى ...

همراه با شهروند خبرنگار؛
نمایی از گلزار شهدای نودژ بخش آسمینون منوجان/تصاویر

شهروند خبرنگار ما تصاویری از گلزار شهدای نودژ برای ...

آرشیو ماهــــــــــانـــــــه